Start Ogłoszenia
Ogłoszenia

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY WNOSZENIA OPŁAT NA RZECZ PRZEDSZKOLA

Szanowni Państwo!

W związku z zamknięciem przedszkola spowodowanym wystąpieniem epidemii wirusa SARS-Co-2 Caritas Poznańska, jako organ prowadzący, wraz z Dyrektorem Przedszkola, biorąc pod uwagę misję Przedszkola i jego charakter, a także w pełni rozumiejąc potrzeby i oczekiwania rodziców, w odniesieniu do rozliczeń opłat uiszczanych na rzecz Przedszkola postanowili:

w całości zwolnić opiekunów prawnych z uiszczania wszelkich opłat za okres, w którym Przedszkole było i będzie zamknięte z powodu epidemii.

W związku z powyższym pobrane opłaty za wyżywienie dziecka w Przedszkolu za cały okres zamknięcia Przedszkola w miesiącu marcu zostaną zaliczone na poczet opłaty należnej za pierwszy okres po wznowieniu normalnej pracy placówki a opłaty za wyżywienie w kolejnych miesiącach nie będą pobierane aż do czasu wznowienia działalności Przedszkola.

Zwrócone zostanie także uiszczone wcześniej czesne za cały ten okres marca, w którym Przedszkole było zamknięte (tym samym czesne zostanie zwrócone w wysokości 15/22 uiszczonej wcześniej opłaty). Czesne nie będzie pobierane za kolejne miesiące - aż do czasu wznowienia normalnej działalności Przedszkola.

W razie jakichkolwiek pytań Przedszkole prosi o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dyrektor Przedszkola

 

1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny, zapraszamy wszystkie zapisane dzieci.

Mamy nadzieję, że wszystkie dzieci będą w przedszkolu bezpieczne i dlatego prosimy aby Rodzice, wchodząc do przedszkola mieli założone maseczki oraz dezynfekowali ręce. Dzieci w przedszkolu będą przebywały bez maseczek.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Strona stworzona na systemie Joomla przez Studio Piksel.