W zakładce „Rekrutacja” znajduję się lista Dzieci przyjętych do Przedszkola w nowym roku szkolnym 2024/2025. 🙂

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

#ogłoszenia
Zapraszamy na nasz kiermasz charytatywny organizowany przez Przedszkolne Koło Caritas❤️🙏❤️
Oto relacja z tworzenia pięknych naszyjników, pysznych ciasteczek i babeczek 😁🥰🍪🧁
Dziś kiermasz trwa do godziny 17:00 lub do wyczerpania zapasów! 😁

Dziś kiermasz trwa do godziny 17:00 lub do wyczerpania zapasów! 😁

#ogłoszenia
Do 25 marca czekamy na prace konkursowe: "Pusty grób pański". Celem konkursu jest nawiązanie do istoty zbliżających się Świąt Wielkanocnych - Jezusa Zmartwychwstałego.

#ogłoszenia
Do 25 marca czekamy na prace konkursowe: Pusty grób pański. Celem konkursu jest nawiązanie do istoty zbliżających się Świąt Wielkanocnych - Jezusa Zmartwychwstałego.

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Ten komunikat jest widoczny tylko dla administratorów.
Wystąpił problem z wyświetlaniem wpisów z Facebooka. Zapasowa pamięć podręczna w użyciu.
Błąd: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.
Rodzaj: OAuthException

Przedszkole im. Janka Wędrowniczka

Nasze przedszkole prowadzone jest przez Caritas Poznańską w Poznaniu. Jesteśmy przedszkolem katolickim wychowującym dzieci w duchu religii rzymskokatolickiej. W związku z tym realizowany przez nas program wychowawczo – dydaktyczny – oprócz realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego – uczy dzieci życia opartego na fundamencie wiary, wprowadza w świat kultury i wartości chrześcijańskich.

Co jest dla nas ważne?

rozwój Rozwój
Zapewniamy wszystkim dzieciom możliwość harmonijnego rozwoju
w ich indywidualnym
tempie.
wartości Wartości
Rozwijamy w dzieciach otrzymaną łaskę kochającego Boga, przy udziale rodziny, która naucza spraw Bożych swoim przykładem.
ruch Radość
Poznawanie świata jest piękne. Nasze dzieci tego doświadczają. Bawią się, tworzą, eksperymentują i budują pozytywne relacje.
radość Ruch
„W zdrowym ciele – zdrowy duch” – wdrażamy do zdrowego trybu życia, dużo się ruszamy i wychodzimy na świeże powietrze.