Zachęcamy do zakupu kalendarza adwentowego „Boski adwent” – Dobrze czynić dobrze <3

Kalendarz Adwentowy „Boski Adwent” – zbiera coraz większe grono fanów i sympatyków. Nasze Przedszkolaki już wiedzą, że oprócz słodkiego odliczania znajdują się w nim również zadania przygotowujące nas na Boże Narodzenie. W tym roku w środku nowe QR kody z filmami, jakich jeszcze nie było!
Rodzeństwo naszych Przedszkolaków jest dla nas równie ważne, jak nasze Łaziki, Włóczykije i Wędrowniczki, dlatego można domówić u nas kalendarz dla rodzeństwa i kuzynostwa 😉 zapisy zbieramy do 22.11 !!! (informacje przekazujemy personelowi przedszkola)
💚💚💚 Dobrze czynić dobrze – kolejny raz 😉
Nasze Przedszkolaki otrzymają je w prezencie (utrzymajmy to w tajemnicy :))
1 kalendarz = 10 zł (zysk ze sprzedaży przekazany zostanie Caritas Poznańskiej na wsparcie osób w kryzysie uchodźczym).
Korzystając z kalendarza wspierasz dzieła charytatywne 🙂